O nas

logo2015_                    Jestem Członkiem PSPS          Herb Szczecina

BEATON to najstarszy ,  prywatny , szczeciński gabinet protetyki słuchu. Jako prywatny gabinet istnieje od 1991 r.

Oferujemy pełen zakres badań słuchu potrzebny do doboru aparatu słuchowego, wszystkie rodzaje aparatów dostępnych na rynku protetyki słuchu, bezpłatne badania słuchu bez skierowania, dopasowanie aparatu słuchowego oraz jedyny w Szczecinie autoryzowany serwis aparatów słuchowych.

Profesjonalna obsługa przez dyplomowanych i najbardziej doświadczonych protetyków słuchu z 31 letnim stażem, uczestniczących w kształceniu ustawicznym potwierdzonym wieloma dyplomami i certyfikatami.

Jesteśmy pierwszą firmą w Szczecinie ,która miała w ofercie cyfrowe wewnątrzuszne aparaty słuchowe. To u nas zakupiono pierwszy w Szczecinie wewnątrzkanałowy ( CIC) cyfrowy aparat słuchowy, który był przez długi czas najmniejszym na świecie…

Nasza firma posiada bogatą ofertę aparatów słuchowych, systemów wspomagających słyszenie jak i akcesoria niezbędne przy użytkowaniu aparatów.

Dla Państwa wygody wprowadzilśmy wiele udogodnień: sprawdzenie i testowanie aparatu słuchowego przed zakupem ,możliwość zwrotu już zakupionego aparatu, zakupy na raty , płatność kartą kredytową .

Gabinet jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych ruchowo :możliwość podjazdu samochodem pod same drzwi gabinetu , specjalnie szerokie przystosowane do transportu osób na wózkach inwalidzkich drzwi , toaleta , brak progów itd.

Z pośród wielu producentów aparatów słuchowych wybraliśmy najlepszych , a z pośród nich najlepsze ,najtrwalsze i najtańsze w swojej klasie .

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu ogromnej wiedzy i tysiącom osób którym pomogliśmy ,znamy się na tym jak mało kto.

Już nie musisz poszukiwać i wybierać w ciemno.

U nas nie przepłacisz.

Przez cały okres użytkowania aparatów słuchowych oferujemy bezpłatną opiekę specjalistyczną, a w tym:

  • kontrole i przeglądy aparatów słuchowych,
  • wymiany dźwiękowodów w indywidualnych wkładkach usznych z rożkiem
  • korekty wkładek usznych
  • szybkie naprawy bieżące
  • jedyny w Szczecinie autoryzowany serwis aparatów słuchowych

oraz niezbędne dla całościowej diagnostyki i kontroli

  • badania słuchu

Sprawdź nas!

Znajdź nas na facebooku-Link do https://www.facebook.com/beatonszczecin

Znajdź nas w google moja firma:-link do

https://aparaty-sluchowe-szczecin.business.site/?m=true

 

https://www.youtube.com/embed/F1gKQqkmt5Q