Najnowocześniejszy aparat słuchowy

Aparat słuchowy circa Ai livio AI

Najnowocześniejszy aparat słuchowy circa AI i Livio AI

NuEar Circa AI i Starkey Livio AI to pierwszy na świecie aparat słuchowy z czujnikami ruchu i sztuczną inteligencją . Ze względu na najbardziej zaawansowany poziom zastosowanej technologii są obecnie najnowocześniejszymi aparatami słuchowymi nie tylko w USA , ale i na świecie.

W tak małym urządzeniu udało się “zmieścić ” nie tylko najbardziej zaawansowany technologicznie aparat słuchowy , ale również wyposażyć go w sensory . Aparat słuchowy dostarcza doskonałą jakość dźwięku , a połączone ze sztuczną inteligencją czujniki są w stanie monitorować aktywnośc psychiczną i fizyczną. Choć brzmi to jak z przyszłości to właśnie stało się faktem.

Dzięki wbudowanym czujnikom i sztucznej inteligencji Circa AI i Livio AI może wykryć upadek i wysłać powiadomienie do wskazanej osoby, jak również działać jako wirtualny asystent.

Aparaty słuchowe Beaton CIRCA AI

Umów się na wizytę i sprawdź sam jak działają.Dowiesz się więcej.

Wkrótce więcej informacji również na naszej stronie.

Tymczasem zapraszamy do zapoznania się na stronie NuEar (j.angielski):

https://www.nuear.com/experience-circa-ai

lub producenta Starkey Livio AI (j.polski):

https://www.starkey.com.pl/aparaty-sluchowe/technologie/livio-aparaty-sluchowe-ze-sztuczna-inteligencja


Firma BEATON od 19 maja (wtorek) wznawia działalność w pełnym zakresie.

Otwarcie gabinetu protetyki słuchu BEATON. Od dnia 19 maja (wtorek) wznawiamy obsługę naszych pacjentów w pełnym zakresie. W godzinach 10:00-15:00: wtorek, środa i czwartek , będzie otwarte dla wszystkich , bez umawiania się. Poniedziałki i piątki będzie otwarte tylko dla osób umówionych.Na badania słuchu ,regulacje i dobór aparatów słuchowych konieczne jest umówienie terminu i godziny wizyty.Szczególnie zadbaliśmy o bezpieczeństwo naszych pacjentów i pracowników wprowadzając szereg procedur i nowych zabezpieczeń.Jako jedni z nielicznych posiadamy duży lokal ,w którym można bezpiecznie , z zachowaniem odległości i norm powierzchniowych , zbadać słuch i przeprowadzić dobór aparatów.Pacjenci umawiani są na godziny i po każdym pacjencie jest przerwa na dezynfekcję pomieszczenia środkami płynnymi jak i gazem.Wzmocniona jest wentylacja pomieszczeń ,oraz zamontowano odpowiedznie bariery fizyczne .Personel obsługuje tylko w zabezpieczeniu dróg oddechowych.Bardzo dbamy o bezpieczeństwo i przestrzegamy zaleceń służb epidemiologicznych dla Państwa i naszego bezpieczeństwa.